Links

Wedstrijden

Wanneer je lid wil worden van AV Pec1910 of wijzegingen wil doorgeven(denk aan emailadres), kijk dan naar deze site:http://avpec1910.nl/lidwordenen/of mail naarChrista Drost ledenadministratie@avpec1910.nl

Kijk naar de wedstijdkalender voor het buitenseizoen op http://cd-junioren.avpec1910.nl/overzicht

Buitenseizoen:

Wanneer je lid bent van Av Pec, gaan we er vanuit dat je met met de medaile en competitiewedstrijden , mee doet. Je wordt voor de wedstijden automatisch ingeschreven, tenzij je je afmeldt voor een wedstrijd bij je teamleider en het wedstijdsecretariaat.


Inschrijfgeld

Het inschrijfgeld wordt door AV PEC vooruit betaald en achteraf met u verrekend. Wanneer je je te laat afmeldt, wordt het inschrijfgeld toch bij je in rekening gebracht.

Vervoer

In principe wordt er vanaf Vitens gezamenlijk vertrokken naar de verschillende wedstrijden. De exacte tijden van vertrek en aanvang volgen via de mail zodra de chronoloog van de wedstrijd bekend is. De teamouders inventariseren welke ouders meerijden.


Hulp door ouders tijdens wedstrijden

Om al deze wedstrijden mogelijk te maken, vraagt de organiserende club per wedstrijd tenminste drie ouders die mee willen helpen bij de verschillende onderdelen. Het gaat dan om bijvoorbeeld harken bij verspringen en assisteren bij het opmeten van de resultaten. Je hoeft als ouder geen kennis te hebben van de onderdelen. De teamouders inventariseren welke ouders er mee kunnen helpen.


Contactinformatie

De teamleiders

Buitenseizoen CD-Junioren 2016
We wensen jullie een succesvol en gezellig wedstrijdseizoen!
Met sportieve groet,
Mark & Esther Eisen

Wedstrijdsecretariaat CD-Junioren
eisen.pec1910@gmail.com 

De teamleiders
Contactgegevens:

Teamleider meisjes D: 
Carla Opara info@my-k9.eu

Teamleiders jongens D:
Arjan Kruise akruise@home.nl 
Dieneke Dijksma dmdijksma@gmail.com

Teamleiders meisjes C:
Edith Steenbergen edith.steenbergen@kpnmail.nl
Anita Plat Anita.plat@kpnmail.nl

Teamleider jongens C:
Brigitte Hegeman brigittehegeman@hotmail.nl

Hoofdtrainer
Ronald Huethorst:  ronaldhuethorst@gmail.com

Wedstrijdsecretariaat CD-Junioren,

Mark & Esther Eisen, eisen.pec1910@gmail.com

Ledenadministratie:

Christa Drostledenadministratie@avpec1910.nl