Links

Clubkampioenschap 2011

Geschreven door: Wedstrijdsecretariaat op Zaterdag 24 September 2011, 9355 keer bekeken

Uitslagen Clubkampioenschappen

24-09-2011

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
290 Sijmen van der Sluis 2003 7.73 2.21.08 2.78 13.31 1219 ptn
289 Thijs Schoonhoven 2003 9.32 2.46.93 2.12 8.81 585 ptn
288 Sverre Oosterhaar 2003 DNS 2.19.24 DNS DNS 341 ptn
287 Noa van der Ham 2003 DNS DNS DNS DNS 0 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
296 Marin Reuvers 2003 7.35 2.17.81 3.02 15.73 1407 ptn
300 Nicolien Veerman 2003 7.95 2.40.52 2.90 9.60 996 ptn
293 Sofie Kruise 2003 8.04 2.40.61 2.63 11.61 965 ptn
299 Maaike Tollenaar 2003 8.36 2.31.86 2.18 8.68 823 ptn
291 Roos Doornbos 2003 8.63 2.30.84 2.35 7.57 800 ptn
294 Joanne Lehr 2003 8.51 DNS 2.15 11.28 602 ptn
297 Vera Schonewille 2003 8.52 3.20.38 2.36 8.89 595 ptn
292 Romy Koerhuis 2003 9.58 3.01.76 2.27 8.17 491 ptn
301 Valerie Vredenburg 2003 DNS DNS   DNS 0 ptn
295 Ineza Nijmeijer 2003 DNS DNS   DNS 0 ptn
298 Amber Spanhak 2003 DNS DNS   DNS 0 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
277 Jorrit Elgersma 2002 7.30 4.39.27 3.17 5.56 1471 ptn
279 Fabian Smulders 2002 8.48 4.29.24 2.48 4.25 1072 ptn
278 Harm Kleinlugtenbeld 2002 8.49 5.03.28 2.66 3.90 966 ptn

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m 1000m Verspringen Kogelstoten ptn
285 Iris Nass 2002 7.38 4.10.47 3.19 4.23 1482 ptn
286 Minke Nijhuis 2002 7.47 4.02.13 2.76 3.82 1385 ptn
283 Elin Logtenberg 2002 7.49 4.18.75 3.08 3.81 1370 ptn
281 Iris Gils 2002 8.07 4.07.08 3.02 4.19 1334 ptn
280 Liza Ekas 2002 7.73 4.17.86 2.82 4.36 1318 ptn
282 Sandra van Lierop 2002 8.51 4.58.94 2.47 3.40 898 ptn
284 Christel Mellema 2002 8.33 5.00.44 2.29 1.93 747 ptn

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
245 Daan Veenhuizen 2001 9.97 3.44.10 3.43 1.05 5.68 2149 ptn
239 Colin Derksen 2001 10.16 3.48.04 3.49 0.95 5.83 2046 ptn
243 Aaron Lier 2001 10.09 4.26.99 3.14 1.15 7.27 2041 ptn
238 Gilles Aarts 2001 10.59 3.50.20 3.23 1.10 4.87 1968 ptn
242 Job de Jager 2001 10.56 3.46.89 3.24 0.95 5.99 1955 ptn
241 Naud ter Heerdt 2001 11.85 4.40.21 2.45 0.95 4.29 1292 ptn
247 Wouter Vos 2001 11.97 5.08.36 2.42 0.85 4.26 1107 ptn
246 Bart Verreij 2001 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn
244 Robin Rolink 2001 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn
240 Joost Doornbos 2001 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
260 Dennis Bovekerk 2000 10.02 4.02.54 3.60 1.25 7.08 2312 ptn
264 Julian Vos 2000 10.10 3.57.89 3.64 1.05 7.94 2231 ptn
262 Simon Groot Wesseldijk 2000 9.72 4.10.25 3.35 1.10 7.39 2182 ptn
258 Dennis Admiraal 2000 10.63 4.02.67 3.29 1.10 5.71 1969 ptn
265 Levien van der Woerd 2000 10.36 4.38.71 3.16 0.95 6.46 1770 ptn
263 Stephan Heersema 2000 11.91 5.34.80 2.51 0.80 5.64 1119 ptn
259 Quinten Binda 2000 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn
261 Joram van Duijn 2000 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
257 Matilde Valk 2001 10.05 4.09.75 3.27 1.10 3.95 1894 ptn
252 Lieke Markink 2001 10.50 3.57.72 3.24 1.05 4.41 1876 ptn
249 Nienke de Boer 2001 10.50 4.04.34 3.15 1.00 5.61 1870 ptn
253 Evana Reuvers 2001 10.61 4.16.01 2.89 1.05 6.34 1835 ptn
255 Yara Silleé 2001 10.87 4.14.52 3.11 1.05 4.61 1737 ptn
248 Marijke Agaart 2001 10.40 4.20.90 2.96 1.00 3.87 1653 ptn
251 Bente Heidinga 2001 11.44 4.52.44 2.70 0.85 4.16 1264 ptn
256 Esther Snel 2001 11.55 4.34.34 2.27 0.90 3.61 1222 ptn
370 Lea Kruiters 2001 11.99 5.17.01 2.62   3.82 856 ptn
254 Lieke Schoonhoven 2001 13.58 6.14.66 2.24 0.90 4.16 789 ptn
250 Rachel de Boer 2001 DNS DNS DNS 0.80 DNS 196 ptn

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m 1000m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten ptn
273 Sanne Nieman 2000 9.72 3.49.81 3.39 1.25 6.04 2318 ptn
272 Hanne Leutholff 2000 10.18 4.01.40 3.61 1.15 5.94 2153 ptn
271 Tessa Kamps 2000 10.17 4.08.68 3.43 1.20 5.38 2086 ptn
267 Nesrin Boukattan 2000 10.25 3.58.34 3.04 1.10 5.56 1984 ptn
266 Marthe van Aalderen 2000 10.55 4.02.16 3.35 1.10 4.18 1890 ptn
270 Nina Jager 2000 10.35 4.32.64 3.34 1.00 5.31 1793 ptn
268 Noah Busby 2000 10.44 4.31.14 2.75 1.00 3.47 1533 ptn
275 Rianne Schonewille 2000 11.20 4.21.62 2.86 0.70 4.50 1350 ptn
274 Laura Penning 2000 11.97 4.46.59 2.34 0.95 4.40 1243 ptn
269 Patricia de Groot 2000 11.50 DNS 2.64 1.00 4.50 1172 ptn
276 Nena van de Streek 2000 DNS DNS DNS DNS DNS 0 ptn

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
308 Cas Swienink 1998 10.87 4.47 27.01 13.76 1.40 11.00 2.58.08 3936 ptn
309 Luuk Peters 1999 12.16 3.98 29.32 14.85 1.52 7.68 3.58.14 3126 ptn
325 Gertjan Beniers 1998 13.11 3.85 26.72 17.26 1.25 8.23 3.42.18 2668 ptn
340 Sander Kloosterziel 1998 13.10 3.35 17.33 18.87 1.15 5.35 3.45.21 2049 ptn
320 Jasper Ruitenberg 1998 13.67 3.25 21.21 18.29 1.15 6.39 4.30.37 1932 ptn
328 Merijn Logtenberg 1999 13.85 3.48 18.41 18.92 1.15 5.32 4.05.44 1909 ptn
321 Timon Schraa 1999 14.12 3.21 14.47 20.42 1.10 5.35 4.45.58 1481 ptn
369 Luuk Tupker 1998 14.20 3.24 10.74 19.78 1.10 5.59 dnf 1302 ptn
314 Niels Wiegman 1999 12.21 4.13 15.92 DNS dns dns dns 1125 ptn
339 Kasper van Lierop 1999 12.86 3.60 24.04 DNS dns dns dns 1092 ptn
331 David Petri 1999 14.86 2.54 10.99 DNS dns dns dns 401 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
306 Cèline den Bremer 1998 11.63 1.35 24.49 4.74 8.29 1.53.41 2824 ptn
305 Lena Kater 1998 12.65 1.30 26.97 4.48 9.47 1.49.74 2786 ptn
316 Marit Fiechter 1998 11.09 1.30 22.32 4.22 9.37 1.52.56 2768 ptn
371 Eva Nijenhuis 1999 12.13 1.35 17.42 3.91 8.22 2.06.06 2328 ptn
329 Masiami Kabba 1999 12.92 1.20 13.99 3.78 7.77 2.06.71 2017 ptn
336 Rachel Hayford 1998 12.47 1.15 14.57 3.81 8.55 2.13.64 2014 ptn
342 Naomi Kloosterman 1998 13.78 1.20 11.78 3.45 6.74 2.10.74 1735 ptn
341 Kelly de Jonge 1997 14.00 1.25 10.98 3.53 6.91 2.38.58 1545 ptn
334 Nikki Ekas 1999 15.43 1.20 12.97 3.26 6.13 2.24.08 1466 ptn
330 Sanne Heidinga 1999 13.98 1.05 9.37 3.32 5.46 2.30.89 1278 ptn
338 Meike Hupkes 1999 14.69 1.15 9.36 3.14 4.40 2.24.34 1240 ptn
310 Shannon Smulders 1999 18.79 1.15 9.42 3.28 5.99 2.26.79 1197 ptn
319 Naomi Satink 1999 14.79 1.05 11.29 2.92 5.24 2.30.96 1178 ptn
322 Maaike Knopert 1999 19.39 1.15 9.81 2.75 6.81 2.37.76 1076 ptn
327 Josefien Overeem 1999 14.69 1.05 9.39 3.15 4.35 dnf 966 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
307 Duco Furda 1996 12.77 5.01 11.40 1.65 15.36 42.30 29.90 3.02.99 5160 ptn
315 Luuk Vos 1997 13.76 4.75 9.54 1.45 18.58 29.13 33.71 3.19.02 4226 ptn
332 Yannick v.d. Lucht 1996 13.06 5.20 9.71 1.35 17.68 25.95 24.94 3.21.56 4192 ptn
335 Pim van der Loos 1996 14.21 4.69 9.70 1.60 19.08 26.37 16.20 3.31.06 3829 ptn
368 Collin Dunlop 1996 13.36 3.98 9.01 1.10 21.01 16.37 16.92 3.20.88 3170 ptn
326 Luuk de Vries 1997 16.00 3.57 5.53 1.25 23.14 15.88 20.84 3.56.43 2463 ptn
317 Michiel van Veluwen 1997 13.29 5.28 8.30 1.55 DNS dns dns dns 2402 ptn
318 Twan Wildeboer 1996 17.03 3.43 5.28 1.25 23.62 14.60 13.87 3.25.41 2312 ptn
324 Lars van Surksum 1997 17.53 3.23 5.51 1.15 24.67 14.78 13.36 3.37.29 2051 ptn
speer 1 deelnemer(s)
  384 Vos, Rubin 1996 PEC 34.09 m ptn  

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
312 Eva Peters 1997 14.84 1.45 10.77 23.38 4.40 23.50 2.03.10 3190 ptn
323 Paulien Plat 1996 15.02 1.30 7.19 21.17 4.76 13.80 1.45.48 3132 ptn
313 Mylena Floor 1997 16.50 1.40 7.21 22.76 4.30 21.48 1.58.00 2887 ptn
337 Zoe Francken 1997 15.42 1.30 7.00 22.86 3.79 20.73 2.01.08 2715 ptn
311 Marit Redeker 1996 DNS DNS DNS DNS 4.63 19.38 1.44.98 1475 ptn

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
346 David Kater 1995 12.76 5.32 12.25 2.50 18.88 29.63 1.65 57.89 5.24.83 4353 ptn
347 Robert Overkempe 1995 14.07 4.71 6.52 dnf 22.56 20.05 1.60 35.06 5.49.41 2501 ptn
348 Edwin van Veluwen 1995 12.42 5.91 10.69 dns DNS dns DNS dns dns 1665 ptn

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
345 Emma Boeve 1994 19.82 1.40 8.89 32.09 4.04 22.48 3.11.94 2546 ptn
343 Emma de Winter 1994 20.86 1.35 7.57 31.36 3.89 13.38 3.11.08 2177 ptn
344 Vera Losse 1994 20.81 1.20 8.01 33.81 3.82 24.01 3.15.05 2069 ptn
352 Inge de Wolf 1995 DNS DNS DNS DNS 5.26 25.96 dns 1031 ptn
361 Merel van de Boom 1995 DNS DNS 9.58 DNS dns 19.05 dns 773 ptn
discus 1 deelnemer(s)
  361 Boom, Merel van de 1995 PEC 30.36 m ptn  

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
367 Daan Vos 1993 12.10 5.57 7.90 1.50 53.26 20.91 18.96 2.00 26.57 4.37.78 4166 ptn

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
354 Maureen Rots 1993 15.38 1.60 10.80 26.53 5.45 32.36 2.25.14 4823 ptn
351 Nikki Tahapari 1993 DNS DNS DNS DNS dns dns dns 0 ptn

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
356 Alwin Roobeek BM (av34) 1984 11.61 6.59 11.79 1.80 50.71 15.90 37.05 3.70 44.60 4.26.98 6609 ptn
357 Kevin Woldberg 1990 12.16 6.27 10.96 1.90 54.50 20.78 33.34 4.20 43.44 5.15.58 5601 ptn
360 Jan Plat 1990 12.44 5.70 8.36 1.55 54.64 21.36 23.65 2.60 34.29 5.10.06 4235 ptn
355 Henry Hulst 1990 12.19 5.71 9.61 1.60 61.87 21.23 19.66 2.30 36.07 5.38.43 3885 ptn
359 Erwin Wamelink 1990 13.28 DNF 7.52 1.60 59.83 DNS 21.87 dnf 23.03 4.54.19 2745 ptn
366 Jaap Hendriks 1990 12.46 5.85 8.84 1.75 69.66 DNS dns dns dns dns 2263 ptn
358 Joop de Ruiter 1990 DNS DNS DNS DNS DNS DNS dns dns dns dns 0 ptn
1500m 1 deelnemer(s)
1 372 Heringa, Roel Jan 1990 Av Pec 1910 4.43.53 min ptn  

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
353 Lieke Bakker 1990 15.63 1.60 9.92 25.54 5.50 33.48 2.40.57 4667 ptn
polshoog 1 deelnemer(s)
  353 Bakker, Lieke 1990 AV PEC 1910 2.80 m ptn  
speer 2 deelnemer(s)
  364 Remmelts, Liane 1990 PEC 29.82 m ptn  
  363 Bijker, Marlijn 1990 PEC 28.70 m ptn  

Vrouwen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn

Jongens mini

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
303 Jorik Wiegman 2004 8.50 2.38.75 2.65 14.63 961 ptn
302 Jens Aarts 2004 9.63 2.47.27 2.32 7.36 555 ptn

Meisjes mini

Stnr Naam geb 40m 600m Verspringen Balwerpen ptn
304 Tessa Harbrink 2004 9.38 2.54.32 1.91 8.26 484 ptn

Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
362 Hans Kappert 1990         29.15 455 ptn
speer 1 deelnemer(s)
1 362 Kappert, Hans 1990 PEC 37.92 m ptn