Links

Medaillewedstrijd pupillen -update met 1 rectificatie-

Geschreven door: Pieter van der Lucht op Zaterdag 09 Juni 2012, 10446 keer bekeken

Uitslagen Pupillen Medaillewedstrijd
09-06-2012

Weersomstandigheden: stevige frisse wind tegen op de sprintnummers.  Zwaar bewolkt.
correspondentie over de uitslagen:  vanderlucht@gmail.com

 

Rectificatie:  meisjes a pup 2e jaars. Startnummer 319 deed niet mee op de 1000 meter. Wel startnummer 219.

Jongens pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Hoogspringen ptn
281 Soufian Tamrouti 2004 7.64 2.16.28 1.00 1130 ptn
331 Yorik Wiegman 2004 7.87 2.30.39 0.80 831 ptn
201 Finn Raterink 2004 8.43 2.27.36 0.85 798 ptn
244 Fabian Huisken 2004 8.65 2.33.92 0.85 719 ptn
248 Merijn Renshoff 2004 9.10 2.40.20 0.90 653 ptn
204 Johan Bouma 2004 8.48 2.41.68 0.70 584 ptn
202 Thijmen Teseling 2004 8.75 2.42.58 DNF 417 ptn
243 Joris Veltmaat 2004 9.29 2.54.48 0.65 364 ptn
280 Robin Sagel 2004 9.15 3.05.45 0.70 363 ptn
330 Ivar den Herder 2004 DNS dns DNS 0 ptn
329 Damian Hendriks 2004 DNS dns DNS 0 ptn
249 Mats Schrijver 2004 DNS dns DNS 0 ptn
282 Stephan Zweers 2004 DNS dns DNS 0 ptn

Meisjes pupillen C

Stnr Naam geb 40m 600m Hoogspringen ptn
279 Marél van der Veen 2004 7.54 2.27.00 0.95 1026 ptn
251 Elisa Nap 2004 7.87 2.31.58 0.95 933 ptn
336 Tirzah Willebrandts 2004 7.84 2.38.05 0.90 857 ptn
252 Sanne Tessemaker 2004 8.52 2.40.19 0.95 771 ptn
333 Tessa Harbrink 2004 8.61 2.42.58 0.85 669 ptn
332 Marith Admiraal 2004 8.06 3.00.43 0.85 658 ptn
334 Hannah Meas 2004 8.49 2.43.51 0.75 609 ptn
200 Lisa Zoon 2004 8.37 2.47.97 0.70 564 ptn
250 Noor Bakker 2004 9.99 3.38.45 0.65 174 ptn
198 Dorcas Wilbrink 2004 DNS dns dns 0 ptn
335 Lotha Opara 2004 DNS dns dns 0 ptn
199 Indy Faassen 2004 DNS dns dns 0 ptn

Jongens pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
209 Brend Baak 2003 6.78 3.73 26.13 1463 ptn
321 Sijmen van de Sluis 2003 6.94 3.20 18.32 1216 ptn
242 Jelmer Jonker 2003 7.15 3.03 15.75 1097 ptn
210 Olivier de Weerd 2003 7.46 3.05 17.86 1070 ptn
211 Kyano Visser 2003 7.81 3.01 20.27 1032 ptn
286 Arne Hofstede 2003 8.09 2.70 23.78 969 ptn
241 Vince Holterman 2003 8.39 2.34 13.38 696 ptn
253 Tom Oosterhof 2003 9.13 2.48 13.84 627 ptn
240 Ryan Holterman 2003 8.63 2.03 12.24 578 ptn
208 Rafi IJssel 2003 8.19 1.82 10.76 575 ptn
254 Bas Gerrits 2003 DNS dns DNS 0 ptn
1000m 11 deelnemer(s)
1 209 Baak, Brend 23-01-2003 AV Flevo Delta 3.46.47 min ptn  
2 321 Sluis, Sijmen van de 05-06-2003 AV PEC 1910 4.00.89 min ptn  
3 286 Hofstede, Arne 30-07-2003 Isala '96 4.23.86 min ptn  
4 210 Weerd, Olivier de 17-02-2003 AV Flevo Delta 4.27.64 min ptn  
5 242 Jonker, Jelmer 25-11-2003 AV Salland 4.49.19 min ptn  
6 208 IJssel, Rafi 13-10-2003 AV Flevo Delta 4.52.62 min ptn  
7 241 Holterman, Vince 15-04-2003 AV Salland 4.58.06 min ptn  
8 240 Holterman, Ryan 15-04-2003 AV Salland 5.24.39 min ptn  
9 253 Oosterhof, Tom 25-09-2003 AV De Gemzen 5.32.93 min ptn  
  211 Visser, Kyano 05-10-2003 AV Flevo Delta dns min ptn  
  254 Gerrits, Bas 24-03-2003 AV De Gemzen dns min ptn  

Meisjes pupillen B

Stnr Naam geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
284 Maureen Wind 2003 7.54 3.36 21.34 1166 ptn
325 Marin Reuvers 2003 7.25 3.18 16.84 1123 ptn
206 Truus Lutolo NDombaxi 2003 7.34 2.98 14.92 1035 ptn
324 Sofie Kruise 2003 7.68 2.80 16.47 957 ptn
207 Mette van der Meer 2003 7.71 2.43 14.86 853 ptn
260 Evelien van Houweling 2003 7.94 2.62 10.61 774 ptn
259 Maud Visser 2003 8.67 2.38 19.12 752 ptn
205 Celine Wiertsema 2003 7.95 2.56 9.74 743 ptn
283 Sanne Cramer 2003 8.17 2.59 11.18 741 ptn
258 Laura Rorije 2003 8.40 2.47 13.33 719 ptn
328 Valerie Vredenburg 2003 8.05 2.46 10.06 713 ptn
257 Maud van der Windt 2003 8.42 2.66 9.74 687 ptn
322 Roos Doornbos 2003 8.29 2.44 8.89 646 ptn
327 Maaike Tollenaar 2003 8.20 2.34 9.02 643 ptn
326 Vera Schonewille 2003 8.56 2.48 9.53 626 ptn
255 Nienke van de Beek 2003 8.90 2.20 14.54 613 ptn
323 Romy Koerhuis 2003 8.83 2.19 10.90 556 ptn
256 Maureen de Ruiter 2003 10.30 1.89 10.64 316 ptn
285 Laura Zweers 2003 DNS DNS dns 0 ptn
1000m 19 deelnemer(s)
1 206 Lutolo NDombaxi, Truus 15-10-2003 AV Flevo Delta 4.00.79 min ptn  
2 284 Wind, Maureen 16-08-2003 Isala '96 4.25.54 min ptn  
3 325 Reuvers, Marin 10-01-2003 AV PEC 1910 4.33.83 min ptn  
4 207 Meer, Mette van der 17-09-2003 AV Flevo Delta 4.44.29 min ptn  
5 328 Vredenburg, Valerie 16-05-2003 AV PEC 1910 4.45.05 min ptn  
6 283 Cramer, Sanne 03-05-2003 Isala '96 4.46.40 min ptn  
7 324 Kruise, Sofie 14-03-2003 AV PEC 1910 4.47.14 min ptn  
8 322 Doornbos, Roos 07-06-2003 AV PEC 1910 4.47.78 min ptn  
9 205 Wiertsema, Celine 27-08-2003 AV Flevo Delta 4.55.23 min ptn  
10 327 Tollenaar, Maaike 14-09-2003 AV PEC 1910 4.58.62 min ptn  
11 260 Houweling, Evelien van 22-10-2003 AV De Gemzen 5.02.32 min ptn  
12 323 Koerhuis, Romy 28-09-2003 AV PEC 1910 5.14.31 min ptn  
13 257 Windt, Maud van der 08-07-2003 AV De Gemzen 5.16.73 min ptn  
14 258 Rorije, Laura 10-04-2003 AV De Gemzen 5.18.38 min ptn  
15 326 Schonewille, Vera 14-04-2003 AV PEC 1910 5.22.88 min ptn  
16 256 Ruiter, Maureen de 09-09-2003 AV De Gemzen 5.29.54 min ptn  
17 259 Visser, Maud 07-07-2003 AV De Gemzen 5.42.27 min ptn  
18 255 Beek, Nienke van de 21-04-2003 AV De Gemzen 5.42.85 min ptn  
  285 Zweers, Laura 05-01-2003 Isala '96 dns min ptn  

Jongens pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
221 Kjell de Groot 2002 11.49 1.15 7.03 1198 ptn
298 Dano van Mierlo 2002 11.44 1.15 6.75 1188 ptn
230 Owen Barink 2002 12.43 1.20 6.75 1118 ptn
233 Sem Land 2002 12.54 0.95 9.81 1086 ptn
231 Mees Kappert 2002 11.64 1.10 5.41 1046 ptn
301 Pieter van Wissen 2002 12.52 1.15 6.05 1030 ptn
261 Daan van Trier 2002 12.22 1.10 6.05 1024 ptn
222 Gijs de Bruijne 2002 12.50 1.10 6.50 1023 ptn
300 Xander Stegerman 2002 12.49 1.20 5.03 1004 ptn
295 Lars Bosman 2002 13.84 1.15 6.84 960 ptn
223 Jelmer Ham 2002 12.57 1.05 5.56 921 ptn
220 Robin van der Stege 2002 13.06 1.10 5.14 885 ptn
262 Leroy Potkamp 2002 13.77 1.10 5.66 858 ptn
299 Karsten van Ommen 2002 13.44 1.05 5.77 856 ptn
296 Julian ten Hove 2002 13.44 1.00 5.20 782 ptn
305 Jorrit Elgersma 2002 13.41 0.95 5.61 774 ptn
297 Menno ten Hove 2002 13.65 0.85 5.37 665 ptn
224 Thijs Zoon 2002 13.60 1.00 3.45 639 ptn
263 Ruben Kas 2002 14.27 0.95 4.20 608 ptn
237 Thijmen Striekwold 2002 15.19 0.95 4.08 582 ptn
302 Samar Wubbena 2002 18.77 0.90 3.76 520 ptn
264 Yoram ter Velde 2002 17.38 0.75 3.66 402 ptn
306 Toby Opara 2002 DNS dns DNS 0 ptn

Jongens pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
226 Daan Schade 2001 11.13 1.30 8.63 1438 ptn
313 Aaron Lier 2001 11.73 1.10 7.76 1175 ptn
314 Daan Veenhuizen 2001 12.10 1.15 7.15 1137 ptn
311 Job de Jager 2001 12.83 1.20 6.91 1088 ptn
310 Colin Derksen 2001 11.69 1.15 5.45 1079 ptn
229 Callum Armour 2001 11.89 1.05 6.56 1053 ptn
225 Leander Kars 2001 12.18 1.10 6.40 1049 ptn
312 Bas de Jong 2001 12.20 1.10 6.06 1027 ptn
315 Bram de Vries 2001 13.33 1.10 5.88 909 ptn
227 Dirk van Dis 2001 12.76 0.95 5.73 841 ptn
228 Michael Peeters 2001 13.60 0.90 5.47 712 ptn
238 Jasper Veltmaat 2001 15.04 0.80 5.14 547 ptn
239 Jouke Jonker 2001 15.06 0.85 4.02 503 ptn
304 Ruben Koopman 2001 14.76 0.85 3.88 492 ptn
303 Joris Jansen 2001 DNS dns dns 0 ptn

Meisjes pupillen A(1e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
291 Jonne Siebrand 2002 12.46 3.36 28.10 987 ptn
309 Iris Nass 2002 12.04 3.23 19.02 886 ptn
213 Hanneke Deurloo 2002 13.69 3.07 17.33 675 ptn
307 Iris Gils 2002 13.95 3.30 12.96 629 ptn
308 Elin Logtenberg 2002 DNS 3.18 14.67 591 ptn
266 Myrthe Renshoff 2002 14.20 3.13 11.29 545 ptn
267 Esmé Stegeman 2002 14.32 3.09 11.86 538 ptn
234 Julia Leferink 2002 15.86 2.75 14.77 506 ptn
236 Bodien Scholing 2002 15.56 2.86 12.75 494 ptn
292 Rizlan Tamrouti 2002 15.34 2.70 14.45 491 ptn
268 Esme Bastiaannet 2002 15.49 2.91 11.47 481 ptn
290 Bo Lemstra 2002 14.72 2.90 10.99 470 ptn
214 Cassedy Taylor 2002 15.14 2.87 10.27 450 ptn
270 Femke Bakker 2002 15.10 2.84 10.61 450 ptn
212 Carmen Harleman 2002 15.79 2.54 12.80 431 ptn
265 Tessa Hanekamp 2002 15.96 2.52 12.99 430 ptn
287 Isa Buis 2002 19.52 2.85 7.82 394 ptn
269 Marit Nap 2002 15.61 2.75 8.38 387 ptn
288 Hester Grootenhuijs 2002 DNS DNS dns 0 ptn
1000m 19 deelnemer(s)
1 213 Deurloo, Hanneke 24-12-2002 AV Flevo Delta 4.05.18 min ptn  
2 307 Gils, Iris 21-12-2002 AV PEC 1910 4.07.85 min ptn  
3 292 Tamrouti, Rizlan 13-06-2002 Isala '96 4.12.63 min ptn  
4 309 Nass, Iris 14-02-2002 AV PEC 1910 4.20.38 min ptn  
5 290 Lemstra, Bo 20-12-2002 Isala '96 4.21.91 min ptn  
6 214 Taylor, Cassedy 18-08-2002 AV Flevo Delta 4.22.64 min ptn  
7 291 Siebrand, Jonne 22-04-2002 Isala '96 4.29.22 min ptn  
8 266 Renshoff, Myrthe 27-09-2002 AV De Gemzen 4.30.76 min ptn  
9 308 Logtenberg, Elin 07-02-2002 AV PEC 1910 4.35.29 min ptn  
10 267 Stegeman, Esmé 21-05-2002 AV De Gemzen 4.44.60 min ptn  
11 236 Scholing, Bodien 11-06-2002 AV Salland 4.47.06 min ptn  
12 287 Buis, Isa 02-03-2002 Isala '96 4.59.03 min ptn  
13 212 Harleman, Carmen 30-12-2002 AV Flevo Delta 5.04.12 min ptn  
14 269 Nap, Marit 19-08-2002 AV De Gemzen 5.16.82 min ptn  
15 270 Bakker, Femke 28-08-2002 AV De Gemzen 5.19.60 min ptn  
16 268 Bastiaannet, Esme 16-03-2002 AV De Gemzen 5.24.02 min ptn  
17 234 Leferink, Julia 30-11-2002 AV Salland 5.37.87 min ptn  
18 265 Hanekamp, Tessa 12-06-2002 AV De Gemzen 5.40.90 min ptn  
  288 Grootenhuijs, Hester 30-03-2002 Isala '96 dns min ptn  

Meisjes pupillen A(2e jrs)

Stnr Naam geb 60m Verspringen Balwerpen ptn
219 Diede van der Meer 2001 11.00 4.15 27.34 1299 ptn
274 Linde Augustinus 2001 11.35 3.88 19.42 1098 ptn
216 Nikki Boon 2001 11.50 3.38 25.95 1068 ptn
320 Matilde Valk 2001 11.56 3.68 21.26 1060 ptn
218 Janice Zomerman 2001 12.37 3.56 21.59 953 ptn
294 Lianne Vink 2001 12.67 3.40 22.74 907 ptn
271 Iris Reurink 2001 12.28 3.41 15.78 848 ptn
318 Evana Reuvers 2001 12.90 3.35 18.87 822 ptn
235 Esmee Marsman 2001 12.78 3.33 17.77 813 ptn
317 Lieke Markink 2001 12.86 3.61 14.09 803 ptn
316 Marijke Agaart 2001 11.97 3.41 10.08 779 ptn
273 Eveline Houtman 2001 13.15 3.37 15.26 748 ptn
272 Maartje Berkenbosch 2001 12.56 3.24 12.62 733 ptn
215 Ruth Oostveen 2001 12.52 2.96 14.30 709 ptn
293 Marije Salverda 2001 14.35 3.08 19.51 657 ptn
289 Inge Krol 2002 14.05 2.96 17.03 619 ptn
232 Minke Kodden 2001 14.25 2.95 10.44 489 ptn
217 Layo Wilbrink 2001 DNS dns DNS 0 ptn
319 Lieke Schoonhoven 2001 DNS dns DNS 0 ptn
1000m 19 deelnemer(s)
1 235 Marsman, Esmee 28-01-2001 AV Salland 3.44.99 min ptn  
2 317 Markink, Lieke 12-02-2001 AV PEC 1910 4.03.61 min ptn  
3 219 Meer, Diede van der 18-01-2001 AV Flevo Delta 4.11.36 min ptn  
4 320 Valk, Matilde 26-03-2001 AV PEC 1910 4.12.54 min ptn  
5 273 Houtman, Eveline 09-02-2001 AV De Gemzen 4.14.21 min ptn  
6 274 Augustinus, Linde 05-02-2001 AV De Gemzen 4.14.82 min ptn  
7 293 Salverda, Marije 06-02-2001 Isala '96 4.16.55 min ptn  
8 318 Reuvers, Evana 16-08-2001 AV PEC 1910 4.17.69 min ptn  
9 316 Agaart, Marijke 15-05-2001 AV PEC 1910 4.18.93 min ptn  
10 215 Oostveen, Ruth 20-04-2001 AV Flevo Delta 4.22.42 min ptn  
11 216 Boon, Nikki 01-08-2001 AV Flevo Delta 4.23.15 min ptn  
12 289 Krol, Inge 2002 Isala '96 4.34.52 min ptn  
13 271 Reurink, Iris 25-06-2001 AV De Gemzen 4.35.51 min ptn  
14 232 Kodden, Minke 21-05-2001 AV Salland 4.36.58 min ptn  
15 272 Berkenbosch, Maartje 16-10-2001 AV De Gemzen 4.45.91 min ptn  
16 218 Zomerman, Janice 18-05-2001 AV Flevo Delta 5.18.80 min ptn  
  319 Schoonhoven, Lieke 22-03-2001 AV PEC 1910 dns min ptn  
  217 Wilbrink, Layo 17-12-2001 AV Flevo Delta dns min ptn  
  294 Vink, Lianne 21-08-2001 Isala '96 dns min ptn  

mini C jongens

Stnr Naam geb 40m 600m Hoogspringen ptn
276 Mika van Mierlo 2005 7.31 2.19.88 1.00 1163 ptn
196 Bruce Boon 2005 7.52 2.35.93 0.95 967 ptn
245 Maikel Potkamp 2006 8.02 2.33.40 0.85 820 ptn
277 Joël Stegerman 2005 9.04 2.53.30 0.75 475 ptn
197 Jaap Zoon 2005 9.36 2.37.36 0.55 381 ptn
278 Jurian van Vianen 2005 8.93 3.25.39 0.70 339 ptn
246 Bas Oosterhof 2005 10.52 3.17.79 0.70 155 ptn

mini C meisjes

Stnr Naam geb 40m 600m Hoogspringen ptn
195 Shirley Taylor 2006 9.64 2.51.20 0.70 374 ptn
275 Estelle Willems 2005 DNS dns DNS 0 ptn
247 Fleur Gerrits 2005 DNS dns DNS 0 ptn