Links

Clubkampioenschappen 2012 dag 2

Geschreven door: Pieter van der Lucht op Zondag 30 September 2012, 6583 keer bekeken

Jongens junioren D

Stnr Naam geb 80m Verspringen Speerwerpen 80mh Hoogspringen Kogelstoten 1000m ptn
746 Luuk Peters 1999 10.94 4.28 35.46 12.70 1.60 9.65 3.29.55 3990 ptn
670 Hugo Huizinga 1999 12.37 3.50 29.35 16.43 1.20 7.71 3.27.80 2806 ptn
741 Julian Vos 2000 12.19 3.71 24.40 15.89 1.30 7.48 3.47.41 2774 ptn
740 Simon Groot Wesseldijk 2000 11.62 3.76 21.22 17.57 1.20 7.10 3.43.22 2626 ptn
685 Merijn Logtenberg 1999 12.89 3.75 22.98 16.63 1.15 6.65 3.56.23 2413 ptn
684 Kasper van Lierop 1999 12.94 3.49 20.25 17.82 1.25 5.81 4.05.68 2211 ptn
734 Dennis Admiraal 1998 12.68 3.12 16.93 18.07 1.20 4.80 4.09.55 1968 ptn
747 Timon Schraa 1999 13.85 3.29 14.61 18.30 1.15 5.96 4.33.20 1749 ptn
748 Thijs Veltman 1999 dns dns dns 16.48 1.25 6.86 3.41.64 1487 ptn
749 Niels Wiegman 1999 11.76 3.75 21.17 dns dns dns dns 1215 ptn
757 David Petri 1999 13.54 2.46 14.63 dns dns dns dns 1003 ptn
739 Dennis Bovekerk 2000 12.51 3.35 17.28 dns dns dns dns 958 ptn

Meisjes junioren D

Stnr Naam geb 60mh Hoogspringen Speerwerpen Verspringen Kogelstoten 600m ptn
753 Eva Nijenhuis 1999 11.44 1.40 18.04 4.01 9.55 1.50.75 2717 ptn
680 Masiami Kabba 1999 13.15 1.45 19.83 4.07 9.61 1.50.49 2652 ptn
759 Hanne Leutholff 2000 10.83 1.40 12.94 3.96 9.03 1.52.30 2619 ptn
745 Sanne Nieman 2000 12.34 1.25 20.35 3.43 9.05 2.10.40 2199 ptn
744 Tessa Kamps 2000 13.04 1.15 15.05 3.42 5.73 2.12.67 1745 ptn
743 Nina Jager 2000 12.71 1.15 11.28 3.51 6.86 2.17.47 1728 ptn
754 Shannon Smulders 1999 13.61 1.25 9.41 3.37 6.06 2.12.24 1651 ptn
671 Nesrin Boukattan 2000 13.47 1.10 dnf 3.07 7.80 2.05.61 1571 ptn
752 Naomi Satink 1999 13.41 1.05 14.06 3.30 6.42 2.22.96 1553 ptn
750 Sanne Heidinga 1999 13.86 1.05 12.24 3.54 6.81 2.25.82 1525 ptn
679 Marthe van Aalderen 2000 13.40 1.10 10.07 3.27 5.67 2.14.22 1513 ptn
751 Maaike Knopert 1999 14.70 1.10 11.31 3.04 6.89 2.21.53 1418 ptn
742 Patricia de Groot 2000 15.67 1.00 9.35 2.52 6.12 2.17.71 1114 ptn
669 Malou Eisen 2000 22.27 1.00 8.30 2.84 4.80 2.33.70 840 ptn

Jongens junioren C

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 100mh Discuswerpen Speerwerpen 1000m ptn
729 Cas Swienink 1998 12.18 5.30 11.10 1.55 15.83 28.15 29.31 2.59.15 4998 ptn
660 Luuk Vs 1997 12.85 5.04 11.16 1.50 16.70 38.49 29.97 3.45.00 4580 ptn
728 Jasper Ruitenberg 1998 14.52 3.48 6.78 1.30 21.15 16.40 23.83 3.45.27 2923 ptn
667 Lars van Surksum 1997 15.34 3.87 6.44 1.20 23.62 17.43 13.90 3.15.49 2722 ptn
668 Sander Kloosterziel 1998 14.56 3.74 5.29 1.25 21.43 12.65 16.80 3.34.84 2674 ptn
758 Michiel van Veluwen 1997 12.75 5.08 9.01 1.60 dns dns dns dns 2517 ptn
683 Luuk Tupker 1998 16.69 3.48 4.72 1.30 22.49 11.65 14.11 4.10.49 2090 ptn
686 Floris Adema 1997 14.18 3.91 6.94 1.35 dns dns dns dns 1773 ptn
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 660 Vs, Luuk 08-03-1997 AV PEC 1910 49.89 m ptn  
400 meter 1 deelnemer(s)
1 686 Adema, Floris 1997 AV PEC 1910 68.6 sec ptn  
speer 0 deelnemer(s)
polshoog 1 deelnemer(s)
  660 Vs, Luuk 08-03-1997 AV PEC 1910 2.90 m ptn  

Meisjes junioren C

Stnr Naam geb 80mh Hoogspringen Kogelstoten 150m Verspringen Speerwerpen 600m ptn
738 Eva Peters 1997 13.25 1.60 11.83 21.61 4.56 32.49 2.00.01 3842 ptn
731 Lena Kater 1998 13.64 1.45 8.56 20.50 4.70 26.89 1.43.73 3770 ptn
737 Zoe Francken 1997 13.08 1.35 8.09 21.07 4.05 26.09 1.47.88 3466 ptn
730 Marit Fiechter 1998 14.38 1.30 8.66 21.33 4.34 27.31 1.46.76 3406 ptn
732 Naomi Kloosterman 1998 15.39 1.25 6.37 21.58 4.07 14.20 1.56.46 2713 ptn
736 Mylena Floor 1997 14.70 1.35 8.25 22.10 4.50 20.30 dns 2654 ptn
733 Loes Overeem 1998 16.46 1.20 7.12 22.69 4.15 17.54 1.57.60 2636 ptn
761 Rachel Hayford 1998 16.50 1.25 7.29 22.42 3.99 18.42 2.19.68 2468 ptn
766 Marieke Dijsselhof 1998         2.76 12.15 2.13.48 616 ptn
polshoog 0 deelnemer(s)

Jongens junioren B

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Polsstokhoogspringen 110mh Discuswerpen Hoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
657 Duco Furda 1996 11.89 5.83 12.24 3.20 16.02 33.53 1.75 36.16 5.03.69 5025 ptn
655 David Kater 1995 12.70 5.44 11.83 3.20 17.86 29.14 1.65 60.09 5.11.28 4717 ptn
658 Yannick van der Lucht 1996 12.55 5.23 8.48 3.00 19.10 20.62 1.45 29.92 5.39.14 3439 ptn
665 Rubin Vos 1996 13.58 4.75 8.37 2.30 19.85 18.33 1.50 35.62 4.41.13 3339 ptn
762 Pim van der Loos 1996 13.10 4.73 8.47 2.20 21.04 20.13 1.65 22.10 5.49.48 2905 ptn
656 Robert Overkempe 1995 13.18 5.14 7.53 dnf 19.28 23.28 1.70 22.25 dns 2664 ptn
659 Edwin van Veluwen 1995 12.28 5.53 11.17 dns dns dns 1.55 dns dns 2066 ptn
666 Twan Wildeboer 1996 15.66 3.77 5.30 1.50 24.75 14.61 1.30 16.01 5.07.87 1668 ptn
715 Colin Dunlop 1996 11.97 4.49 7.87 dns dns dns 1.15 dns dns 1463 ptn
kogelsl 0 deelnemer(s)
400m 1 deelnemer(s)
1 657 Furda, Duco 07-06-1996 AV PEC 1910 53.89 sec ptn  

Meisjes junioren B

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
674 Marit Redeker 1996 16.03 1.60 8.82 26.06 4.68 13.99 3.19.51 3548 ptn
764 Atke Visser 1995 18.46 1.35 8.20 27.10 4.53 22.15 3.19.02 2992 ptn
677 Paulien Plat 1996 19.17 1.20 6.91 dns 4.57 14.50 3.18.73 1860 ptn
discus 0 deelnemer(s)
400m 1 deelnemer(s)
1 677 Plat, Paulien 27-01-1996 AV PEC 1910 64.13 sec ptn  

Jongens junioren A

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
760 Daan Vos 1993 11.85 5.25 7.88 1.50 54.15 20.71 20.37 1.90 28.57 4.46.52 4107 ptn
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 678 Overbeeke, ruben 1993 Hercules 37.83 m ptn  

Meisjes junioren A

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
675 Yvette van der Worp 1993 17.66 1.40 8.53 27.09 5.00 21.20 3.49.49 3089 ptn
654 Emma Boeve 1994 19.43 1.35 8.10 32.01 4.26 21.24 3.51.51 2287 ptn
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 654 Boeve, Emma 01-09-1994 AV PEC 1910 36.02 m ptn  

Mannen Senioren

Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m 110mh Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
673 D'Angelo Felida 1992 11.92 5.27                 1102 ptn
1500m 0 deelnemer(s)
kogelsl 0 deelnemer(s)
100m 1 deelnemer(s)
  672 Baar, Laurens 16-09-1992 AV PEC 1910   sec ptn  
ver 1 deelnemer(s)
  672 Baar, Laurens 16-09-1992 AV PEC 1910   m ptn  

Vrouwen Senioren

Stnr Naam geb 100mh Hoogspringen Kogelstoten 200m Verspringen Speerwerpen 800m ptn
682 Lieke Bakker 1988   1.55     5.50     1378 ptn
polshoog 0 deelnemer(s)
speer 2 deelnemer(s)
  663 Remmelts, Liane 05-09-1979 AV PEC 1910   m ptn  
  662 Bijker, Marlijn 12-01-1988 AV PEC 1910   m ptn  
100m 1 deelnemer(s)
1 682 Bakker, Lieke 1988 AV PEC 1910 12.59 sec ptn  
400m 1 deelnemer(s)
  682 Bakker, Lieke 1988 AV PEC 1910 60.41 sec ptn  
kogelsl 1 deelnemer(s)
1 1 Hollander, Femke 1989 AV PEC 1910 48.56 m ptn  

Vrouwen Masters Mannen Masters

Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
Stnr Naam geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
653 hans kappert 1966         27.64 419 ptn
speer 2 deelnemer(s)
1 664 Koopmans, Frank 06-02-1975 AV PEC 1910 49.52 m ptn  
2 653 kappert, hans 14-07-1966 avpec1910 36.17 m ptn  
1500m 1 deelnemer(s)
1 661 Rekers, Alfred 16-10-1965 AV PEC 1910 4.53.95 min ptn  
kogelsl 1 deelnemer(s)
  664 Koopmans, Frank 06-02-1975 AV PEC 1910   m ptn  
Stnr Naam geb 100m Verspringen Kogelstoten Hoogspringen 400m horden Discuswerpen Polsstokhoogspringen Speerwerpen 1500m ptn
676 Jan Plat 1966 12.37 5.83 7.99 1.40 57.17 20.68 23.40 2.80 36.49 5.27.12 5537 ptn